LS2 Kask Hakkında Bilgi

LS2 KASK İle İlgili Bilgi

 

LS2 Kask

LS2 Kask

LS2’nin hikâyesi 1991 yılında, Çin’de başlıyor. Arthur Liao tarafından kurulan “Xiqing Plastics” firması, diğer bütün markalar için fason olarak motosiklet kaskı üretiyor. 1998 yılına gelindiğinde ise, bu işe kendi markası altında devam etmeye karar veriyor: LS2! Konu ile ilgili yedi yıllık bir tecrübesi bulunduğundan, çok kısa bir süre içerisinde kalite, konfor ve dayanıklılık hususlarında fark yaratmayı başarıyor. 2005 yılına geldiğimizde, firmayı son derece büyümüş halde buluyoruz: 30 dönümlük bir fabrikada, 1.000 işçi ile beraber yılda 2.000.000 adet motosiklet kaskı üretiyor. Bu veriler dahi, firmayı dünyanın en büyük kask üreticilerinden biri yapmaya yetiyor.

2007 yılı, markanın yurt dışına açıldığı yıl oluyor. İspanya’da açtığı fabrikayla işlerini Avrupa’ya taşıyan firma, 2010 yılında da Amerika’ya açılıyor. Halen, ISO9000 sertifikasına sahip tek Çinli kask üreticisi olma unvanını koruyor. LS2 markasını bilindik Çin malları ile karıştırmamak gerekiyor – firma, uluslararası standartların tamamına makul üretim yapıyor ve buna rağmen oldukça makul fiyatlar sunuyor. Bu özelliği, onu diğer bütün rakiplerinden ayırıyor. Kısacası, LS2 kask modelleri kalite, konfor ve güvenilirği hernet karşılayabileceği fiyatlardan sunuyor.

LS2 Kask Fiyatları

LS2 kask fiyatları, diğer bütün markalarda olduğu gibi kaskın özelliklerine göre değişiyor. Firmanın portföyünde açık kasklar, kapalı kasklar, çene açılır kasklar, cross kasklar, bayan kask ve çocuk kask modelleri bulunuyor. Ayrıca, kask yedek parçaları ve motosiklet montu çeşitleri de satışa sunuluyor. Fiyatlar parametre olsa da, daima sektördeki rakiplerinin tamamından daha makul seviyelerde oluyor. Buna rağmen, yukarıyada açıkladığimiz gibi üstün kalite ve güvenlikten hiçbir zaman taviz verilmiyor. SHARP testlerinden tam puan alan marka, üretiminde karbon fiber malzeme kullandığı için ek bir ağırlık yaratmıyor, terlemeye neden olmuyor ve bu nedenden dolayı vizörünüz de buğulanmıyor.

Motoavm.com, bu ünlü markanın bütün portföyünü oldukça makul fiyatlardan satışa sunuyor. Kredi kartına taksit, havale, ücretsiz kargo gibi sayısız üstünlük yanı sıra, koşulsuz iade garantimiz de içinizin her zaman rahat etmesini sağlıyor. Sadece kask değil mont modellerine de bir göz atın – şaşırtacak bir kalite, inanılmayacak rakamlarla sizi bekliyor.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir